Веселая Дача на берегу моря водки

Публикуется на языке оригинала

"Море" фальшивої горілки виявлено в селищі Весела Дача

Скільки ж такої паленки вжито крнворіжцями, адже її виготовляли і збували в нашому місті спритні ділки щонайменше протягом півтора року? Тому напрошується думка, що "дах" у них був серйозний. Криворізькою податковою міліцією по виявлених фактах порушено дві карні справи.

Озброєні "калашами" працівники податкової міліції брали цю садибу - гуральню штурмом, долаючи двометровий паркан. Вже під час обшуку здоровенний сторожовий пес тричі зривався з ланцюга, сполошивши багатьох жителів селища Весела Дача, що в мікрорайоні Карачуни. Аби заспокоїти лютого собаку, хлопцям довелося всю ніч підгодовувати його. Аж тоді все навкруги стихло, і сусіди виробників лжегорілки полегшено зітхнули. Лягаючи досипати, напевне, думали: "Нарешті".

Ми прибули на місце пригоди тоді, коли міліцейські підрозділи начальника головного відділу податкової міліції СДПІ по роботі з платниками гірничо-металургійного комплексу Юрія Темника та Південної МДПІ міста вже описали і горілку в ящиках, і спирт у величезних 200-лпрових діжках, і дві легкові машини ділків, а затриманого організатора підпільного виробництва 30-річного У. відвезли в слідчий відділ податкової міліції.

Розмах виробництва фальшивої горілки вражав. Це був справжнісінький, повністю обладнаний цех з виготовлення алкоголю. З величезних пластикових діжок, які знаходилися у чималій "времянці", спирт не переносився відрами, а .. перекачувався насосами в сусідній будинок, де, власне, і проходив процес змішування води зі спиртом та закупорювання пляшок стаціонарним приладом.

Одночасно на лінії працювали, як мінімум, 8-10 чоловік, а всього їх було задіяно до 16, - розповідає Юрій Темник. - З усього видно, що чітко налагоджена схема роботи дозволяла за ніч готувати великі партії фальшивого алкоголю для збуту. Ви тільки погляньте: в різних кімнатах стоять готові для відправки більше 500 ящиків горілки "Пшеничної", "Екстри", "Російської". Це понад 10 тис. пляшок…

Диво дивне! Коли нас повели у "времянку", там побачили 20 пластикових бочок, по вінця наповнених спиртом - всього 2500 літрів. Лейтенант відкриває одну з діжок, я понюхав. Якби ще трохи, то мені, певно, стало б також добре і весело, як тому герою, котрого зіграв у знаменитому фільмі "Самогонщики" Георгій Віцин.

А скільки тут порожніх пляшок" Гараж, що поруч, ними вщерть забитий. Їх, до речі, мили в трьох ваннах , очевидно жінки, бо багато жіночого одягу висить у спеціально обладнаній роздягальні. Побачили ми і десятки тисяч ковпачків для закупорювання пляшок. Крім того, тут виявлено 32 тис. етикеток з написами "Горілка Пшенична", "Екстра", "Російська" виробництва ТОВ "Кристал-Дон".

Але досить. Думається, що у багатьох крутиться на язиці запитання: "А що ж сусіди ?" Хіба не бачили, що коїться за парканом ? "

Очевидно, щось та бачили. Усвідомлювали, який потужний розмах у виробників фальшивої горілки, який " дах", яке прикриття за ними, і мовчали, аби не накликати собі біди. Хоча, треба сказати, три молодики, які заправляли тут горілчаним бізнесом, вели себе дуже обережно. Ні з ким у контакт не входили. "Здрастє" та ще "Дім ми купили своєму племіннику. Ось перебереться сюди жити". І все. Ще приходила на садибу якась молода жінка - погодувала пса і назад. Працювали вахтовим методом лише вночі. В темну пору, й вивозили партіями товар вантажівками у роздрібну торгівлю міста.

Де був дільничний міліціонер? Резонне запитання. Втім, його цілком вмотивовано треба адресувати й іншим працівникам правоохоронних та контролюючих органів. Бо фальшивою горілкою, а може, й отруйною (нам показували в гуральні й банки з небезпечним етиловим спиртом) заповнювали крамниці, чарочні, кафе, бари. Що це, коли не свідоме труїння людей?

Слідство по цій справі триває. Організатори гуральні в деталях розповідають слідчим про схему виробництва та реалізації своєї горілки, дали підписку про невиїзд із міста.

Якщо їх вина буде доведена в суді, то не обминути гуральникам великих штрафів, а може, і неволі. Карний кодекс України передбачає за такі діяння як значні штрафи, так і позбавлення волі від 3 до 5 років.        

Державна податкова адміністрація України в Дніпропетровську

№826   обновлено 27-02-2004 12:15 GMT+02:00

   www.regionlines.com

ICQ Light

 

 
 

Ранее опубликовано: 

Станет ли Днепропетровск Ганновером или Должны зарабатывать таксисты, проститутки и...
На Днепродзержинском водохранилище спасены два "челюскинца"
Украина отправляется на Луну
Ветеранов обеспечат бесплатными мобильниками
В еврейской общине Днепропетровска отметили Новый год деревьев
Буш вспомнил об утилизации ракетного топлива в Павлограде
Как студентам стипендию повышали
Почти рекорд по розыску угнанных авто

 

Любит ли польский консул кофе?
Ингулецкий ГОК допустил наибольший рост задолженностей в 2003 году
Екатерина Белокур - в картинах и в музыке
ИСД заплатила 712 млн. грн. за пакет ДМК им. Дзержинского
В воскресных ДТП погибли 3 человека
Был такой великий...
Негосударственные акционеры начинают банкротить Южный ГОК
Фрау Рау - делегат
Жители Кривого Рога обеспокоены экологической ситуацией в городе
Коррупция - серьезная угроза для нашего общества
Чего людишек-то жалеть? Бабы еще нарожают
13-летняя криворожанка умерла от гриппа

 

СМИ попали под налоговую проверку
Не футболом единым
Генпрокуратура протестует против неувольнения Шубы
Зачем "Петровке" фиктивное банкротство?
Южмашевские ветроагрегаты - дешево и сердито
Миротворцу в Либерию может позвонить мама
"Днепр" собирается на "Сатурн"
Горячая линия о налогах
Эпидемическая ситуация по ВИЧ-инфекции/СПИДу в Днепропетровской области
"Днепр" поднялся в рейтинге IFFHS

  

abn468x60