На смену "Топливу" пришла "Акцизная марка"   

Публикуется на языке оригинала

Кривому Розі, Жовтих Водах, Синельниківському, Дніпропетровському та Покровському районах.

Працівниками Південної МДПІ у м. Кривому Розі з 17.01.2004 р. до 14.02.04 р. перевірено 123 суб'єкти підприємницької діяльності.

В ході перевірок виявлено 95 порушень законодавства щодо реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, застосовано фінансових санкцій на суму 74,7 тис. грн., вилучено алкогольних напоїв та тютюнових виробів на суму 264 тис. грн. Зокрема, вилучено 57334 пляшок лікеро-горілчаних виробів, у тому числі з фальсифікованими марками акцизного збору нового зразка - 226 пляшок, та з акцизними марками старого зразка - 604 пляшки. Крім того, вилучено 3128 пачок сигарет на суму понад 7,7 тис. грн., в т. ч. з марками акцизного збору старого зразка 968 пачок.

Жовтоводською ОДПІ в ході операції "Акцизна марка" перевірено 24 суб'єкти підприємницької діяльності, виявлено 14 порушень. В результаті проведених перевірок донараховано 4390 грн. По двох суб'єктах матеріали передані до податкової міліції.

Працівниками міжрайонного відділу податкової міліції Синельниківської ОДПІ у ході оперативно-профілактичної операції "Акцизна марка" в період з 10.02.2004 року по 17.02.2004 року з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму 1500 грн.

Покровською МДПІ проведено відпрацювання ринків, підприємств торгівлі та інших СПД щодо боротьби з тіньовим обігом підакцизних товарів. Перевірено 27 суб'єктів підприємницької діяльності. Встановлено факт реалізації алкогольних напоїв із старими акцизними марками, товар вилучено з незаконного обігу, винних притягнуто до відповідальності.

Як повідомив перший заступник начальника ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська - начальник відділу податкової міліції Холявченко В.Л. за минулий тиждень податковою міліцією в ході операції "Акцизна марка" проведено 5 вилучень товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 2966 грн.

Слідчою групою ВПМ ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська порушено кримінальну справу щодо незаконного виготовлення алкогольних напоїв з використанням устаткування що забезпечує масове виробництво зазначеної продукції.

Відділом оперативного контролю Дніпропетровська МДПІ проводяться заходи щодо виявлення тіньового обігу підакцизних товарів. Станом на 16.02.2004р. перевірено 8 суб'єктів підприємницької діяльності. Встановлено 11 порушень, а саме: торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідної ліцензії; торгівля тютюновими виробами за цінами вищими від максимальних; відсутність на місці торгівлі засвідчених виробником або імпортером копії чинних декларацій про максимальні роздрібні ціни; торгівля без марок акцизного збору встановленого зразка . За результатами перевірок винесені фінансові санкції, на посадових осіб складені адміністративні протоколи.

Державна податкова адміністрація України в Дніпропетровську

№834   23-02-2004

   www.regionlines.com

 
 

Ранее опубликовано: 

Павлоградцев пересаживают в ЛАЗы
Маленьким "каталам" дорогого спорта
Бороться со СПИДом будем трансатлантически
"Южмаш" доказывает в Вене, что "Украина - космическое государство"
Автобус не упал с моста по счастливой случайности
И снова о птичках...
В Кривом Роге - "залежи" прекрасных работодателей
Днепропетровск опять болеет
В прошлом году в Украине было выполнено 85,6% судебных решений
"Циклон" Бразилии все ближе
Бандиты нападали, используя обрез

 

Объективность - начало порядка
Даешь зарплату аграриям!
На Днепропетровщине началась операция "Топливо"
Стал убийцей ради самогона…
Председатель правления "Укртелекома" Сичкаренко подал в отставку
Левак из подземелья или Поближе к звездам
В Днепропетровске будет создан музей семьи Фадеевых-Блаватских
В "Днепр" перешел Мелащенко
Днепропетровск включается в борьбу за инвестиции

 

Маленьким "каталам" дорогого спорта
"Дзержинка" увеличил платежи в госбюджет почти в 7 раз
Сессия городского совета или как спутать графы при списании
Панорама боулинг-жизни
Романцев в отставку, "Днепр" - к "Оденсе"
Разговор, подслушанный в маршрутке
Чечетов передумал продавать «Павлоградуголь»
Кривой Рог готовится к празднованию 60-летия освобождения города от фашистских захватчиков
"Днепр" проиграл
Проекты РН и наземного комплекса "Циклон-4" получили "добро!"
Днепропетровские таксисты хоронили своего убитого коллегу
Фото дня. Бесхозное и непредсказуемое оружие
Для активных жителей города

 

abn468x60